Grupa
Technologiczna ASE
Grupa ASE (Strona Główna)BIPRORAFPROJMORSEKO-KONSULTELMECH-ASEASE ATEXCAMINO PROJECTSQUADRONMIEPASE BALTICASE EAST AFRICA
Aktualności

Aktualności

Zapraszamy na Konferencję Strefy Ex 1-2 kwietnia 2020 roku w Sopocie

W tym roku, będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w wykładach, na których omówimy zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego, w tym bezpieczeństwa energetycznego kraju. Dodatkowo chcemy poruszyć, tak ostatnio „palące” tematy związane z szeroko rozumianą jakością energii elektrycznej oraz efektywnością energetyczną w ujęciu krajowych, jak i światowych trendów oraz standardów.

Swoje wystąpienie potwierdzili już m.in. prof. dr inż. Arnhold Thorsten z IECEx, prof. Zbigniew Hanzelka z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, dr Michał Górny oraz dr inż. Andrzej Tyszecki.

Ponadto, po za kończeniu wykładów pierwszego dnia konferencji, zapraszamy Państwa na panel dyskusyjny, który będzie okazją do aktywnego udziału i wymiany doświadczeń.

 

Program konferencji, już tradycyjnie, zostanie uzupełniony szkoleniami Akademii Bezpieczeństwa ASE. W nadchodzącej edycji zapraszamy na szkolenia:

  • Eksploatacja urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym w atmosferach gazowych i pyłowych
  • Inteligentne systemy poprawiające parametry jakości energii elektrycznej umożliwiające uzyskanie oszczędności w zużyciu energii elektryczne

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji: www.strefyex.pl