ZASADY PRENUMERATY


Kwartalnik "Problemy Ocen Środowiskowych" jest dostępny w prenumeracie.
Każdego roku ukazują się 4 wydania. Każdy numer kosztuje 22,50 zł, a więc koszt rocznej prenumeraty wynosi 90 zł.
Przy zamówieniu większej ilości oferujemy rabat

Liczba egzemplarzy w prenumeracie Cena rocznego zamówienia
1 90,00
3 256,50
5 405,00


Dla studentów zniżka 50% - roczna prenumerata "Problemów Ocen Środowiskowych" za 45 zł.

Aby skorzystać z tej oferty zamówienie należy podstemplować pieczątką dziekanatu i przesłać faksem lub pocztą na adres redakcji.

Dystrybucja do prenumeratorów zostaje uruchomiona po wpłynięciu zamówienia. Zamawiający proszeni są o dołączenie numeru NIP. Należność za zamówienie płatna przelewem bankowym lub przekazem pocztowym po otrzymaniu przesyłki wraz z fakturą VAT.

Uprzejmie informujemy, że wraz ze złożeniem zamówienia wyrażają Państwo zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych służącej do obsługi sprzedaży wydawnictw EKO-KONSULT-u, zastrzegając prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania.

Szanowni Państwo dzięki opcji automatycznego przedłużania prenumeraty APP nie musicie pamiętać o terminie jej wznowienia. Prenumerata zostanie przedłużona automatycznie (po zakończeniu bieżącej), a wraz z pierwszym egzemplarzem kwartalnika, we wznowionej prenumeracie otrzymacie Państwo fakturę VAT do realizacji na poczcie lub w banku. Jeżeli chcecie Państwo automatycznie przedłużyć prenumeratę proszę koniecznie zaznaczyć opcję APP na zamówieniu. Opcja ta może być w każdej chwili anulowana na państwa pisemną prośbę.