Grupa
Technologiczna ASE
BIPRORAFPROJMORSASE ATEXEKO-KONSULTSQUADRONAKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA
O firmie

O firmie

EKO-KONSULT Sp. z o.o. jest wiodącą firmą doradztwa technicznego i środowiskowego - działamy ponad 25 lat - od 2017 roku w ramach Grupy Technologicznej ASE.

Profil działalności

Eko-Konsult Sp. z o.o. jest polską firmą doradztwa technicznego i środowiskowego, z centralą w Gdańsku, łączącą ponad 25 letnie doświadczenia zespołu Eko-Konsult Sp. z o.o., Działu Analiz Technicznych i szkoleń Akademii Bezpieczeństwa firmy Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. gwarantujące kompleksową obsługę podmiotów.

 

Konsulting w zakresie ochrony środowiska obejmuje: obsługę i przygotowanie procesów inwestycyjnych, dokumentacje do procedur ocen oddziaływania na środowisko, w tym dotyczących obszarów Natura 2000.

 

W zakresie doradztwa technicznego realizuje indywidualne podejście do każdego zadania, prowadzi konsultacje międzybranżowe, m. in.: z zakresu bezpieczeństwa przeciwwybuchowego, przeciwpożarowego, procesowego i funkcjonalnego. Charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem dla praktycznie wszystkich branż przemysłu.

 

Dodatkowo tematami analiz są wybrane zagadnienia związane, m.in. z obsługą podmiotów w zakresie planowanych zmian cen energii poprzez opracowanie studiów wykonalności i koncepcji finansowo-technicznych optymalizacji energetycznej przedsiębiorstw. Ponadto obsługa składowisk odpadów w zakresie operatów przeciwpożarowych i decyzji środowiskowych.

 

EKO-KONSULT Sp. z o.o. oferuje możliwość współpracy na zasadzie Abonamentu Bezpieczeństwa zapewniającego stałe doradztwo i monitorowanie zmian prawnych lub współpracę z „ekspertem na godziny” celem uzyskania pomocy w rozwiązaniu problemów o charakterze jednorazowym lub koncepcyjnym.

 

O firmie

Kontakt

EKO-KONSULT Spółka z o.o.

///


Adres

ul. Narwicka 6, 80-557 Gdańsk

 

+ 48 58 554 31 38

biuro@ekokonsult.pl

ekspertyzy@ekokonsult.pl